S5 Design Control - шаблон joomla Форекс
Новини

Перелік питань винесених на конкурс на зайняття вакантної посади директора Заберезького навчально-виховного комплексу імені Л. Семковича
Богородчанської районної ради

1. Повна загальна середня освіта має три рівні освіти (відповідно до Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017р.)
2. В якому з описаних фрагментів змальовано компетентнісне навчання?
3. Закон України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017р. вводить перелік з 11 компетентностей і 12 наскрізних вмінь. Що з переліку є саме наскрізним вмінням?
4. Скільки дітей може бути в одному класі школи (відповідно до Закону України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017р.)?
5. За новим законом, гімназія – це:
6. За новим законом, ліцей – це:
7. Закон України «Про освіту»( який набрав чинності 28.09.2017р.) дає багато автономії школі. Що з цього списку НЕ зможе робити керівництво школи?
8. Які контрольні функції зникли відповідно до нового Закону України «Про освіту»?
9. Хто контролюватиме якість освіти за новим законом?
10. У Законі України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017р., вводиться поняття “академічна доброчесність” і наводяться види його порушень. Що з цього списку не згадується в переліку таких порушень ?
11. Закон вводить поняття формальної, неформальної та інформальної освіти. Що таке інформальна освіта?
12. Новий закон визначає крім стандартного навчання у школі ще дистанційне, екстернат, домашнє навчання та педагогічний патронаж. Що таке сімейне (домашнє) навчання?
13. Директора школи за Законом України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017р., обирають за конкурсом на 6 років (з правом обрання на ще один термін). Чия присутність не є обов'язковою для проведення такого конкурсу?
14. Закон України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017р., дає вчителю можливість працювати за власними освітніми програмами та регулює кількість годин для підвищення їхньої кваліфікації. Як мають покращувати свої знання і вміння педагоги за новим законом?
15. Яке місце може займати релігія в школі?
16. Колегіальним органом управління закладом освіти є:
17. Усі українці мають право на безкоштовну повну загальну середню освіту. Чи це означає, що тепер держава платитиме за навчання дітей у приватних школах?
18. Скільки варіантів має Базовий навчальний план початкової освіти?
19. Які нові форми атестації педагогічних працівників передбачені в НУШ (новій українській школі)?
20. Державний стандарт початкової загальної освіти передбачає поділ організації освітнього процесу на 2 цикли (І цикл – 1-2 класи; ІІ цикл – 3-4 класи) із застосуванням діяльнісного підходу, заснованого на:
21. Який із варіантів не відноситься до Базового навчального плану Нової початкової освіти?
22. Варіативний складник базового навчального плану розподіляється:
23. У закладах освіти відповідно до освітньої програми:
24. Здобувати початкову та базову середню освіту особа має право у державному або комунальному закладі освіти:
25. Інклюзивне навчання у закладі освіти організовується:
26. Штатні розписи державних і комунальних закладів загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування і типів затверджуються:
27. Здобуття профільної середньої освіти усіма здобувачами освіти становитиме три роки з:
28. Розподіл педагогічного навантаження у закладі загальної середньої освіти затверджується:
29. Державні стандарти загальної середньої освіти визначають:
30. Заклад загальної середньої освіти – це:
31. Як називається Нова українська школа в контексті нового Закону України «Про освіту»?
32. Оберіть правильні твердження щодо плану впровадження реформ в освіті. Оберіть всі правильні відповіді (3).
33. Позначте поняття, яке є протилежним поняттю «інтеграція»
34. На яких рівнях встановлюють зв’язки між предметами? Оберіть всі правильні відповіді (3).
35. Закон вводить перелік з 11 компетентностей і 12 наскрізних вмінь. Що з переліку є саме наскрізним вмінням?
36. Хто контролюватиме якість освіти за новим законом?
37. Що має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи?
38. Для учнів з особливими потребами в НУШ буде створено
39. На який період розрахована Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»
40. Нові освітні стандарти ґрунтуються на …

 

Зразок ситуаційних завдань

1. Учителі нарікають на те, що планування роботи закладу освіти дуже об'ємне та неефективне. Запропонуйте алгоритм напрацювання оптимального, практико зорієнтованого річного плану роботи.

2. Під час навчального року вчитель просить надати відпустку за сімейними обставинами - хоче поїхати у двотижневу весільну подорож. Які дії керівника?

 

Більше новин

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Шановні педагоги!

03-10-2020 Новини

Шановні педагоги!

День вчителя – свято, яке об'єднує дітей та дорослих. Без перебільшення, професія педагога – одна з найвагоміших та найскладніших.

Лікар має право: запитання чи твердження

08-05-2020 Новини

Лікар має право: запитання чи твердження

Дане питання є завжди актуальним. А зважаючи на те, що Україна як і інші європейські країни перебуває в умовах карантину це питання набуло найбільшої значущості.

14 жовтня – День захисника України

13-10-2020 Новини

14 жовтня – День захисника України

14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.

Посів та вирощування маку – карається Законом !

22-06-2020 Новини

Посів та вирощування маку – карається Законом !

На теренах нашої держави викликає занепокоєння поширення наркоманії та зростання злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, які відповідно негативно впливають на життя, здоров'я та благополуччя громадян.  Кожного...

Актуальні проблеми реформи місцевого самоврядування

09-07-2020 Новини

Актуальні проблеми реформи місцевого самоврядування

8 червня голова районної ради Михайло Головчук взяв участь у розширеному засіданні Комісії Української асоціації районних та обласних рад з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Відбулася 33 сесія VII демократичного скликання

14-08-2020 Новини

Відбулася 33 сесія VII демократичного скликання

13 серпня під головуванням голови районної ради Михайла Головчука відбулася чергова сесія районної ради. На сесію прибули та зареєструвалися 26 районних депутатів. Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Дмитро...

28 червня – День Конституції України

28-06-2020 Новини

28 червня – День Конституції України

Парламент України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, 28 червня 1996 року прийняв Основний Закон держави – Конституцію, яка стала...

Спільне звернення керівників місцевого самоврядування Богородчанського району до органів державної влади щодо приєднання Богородчанського району до складу нового району з центром у місті Івано-Франківську

05-06-2020 Новини

Спільне звернення керівників місцевого самоврядування Богородчанського району до органів державної влади щодо приєднання Богородчанського району до складу нового району з центром у місті Івано-Франківську

Звернення Президенту України В. Зеленському, голові Верховної Ради України Д. Разумкову, Прем’єр-міністру України Д. Шмигалю, Міністру розвитку громад та територій України О. Чернишову, голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Федоріву...

З святом Зіслання Святого Духа

07-06-2020 Новини

З святом Зіслання Святого Духа

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви.

Розпорядження про скликання тридцять першої сесії районної ради сьомого демократичного скликання

05-06-2020 Новини

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України...

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

08-05-2020 Новини

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у...

Найбільше переглядів

minreg bud

decentralizacia

Портал з управління знаннями